Zyrtarizohet – Wilder e Joshua ndeshen për titull

12.06.2018 09:43
Zyrtarizohet – Wilder e Joshua ndeshen për titull

Përballja e shumëpritur në mes Deontay Wilder dhe Anthony Joshua, më në fund është konfirmuar se do të ndodh. ….  Lexoni detajet në Insporti.com