Zidane: Jam me fat që drejtoj këtë Real Madrit

21.09.2016 10:48
Zidane: Jam me fat që drejtoj këtë Real Madrit

Në konferencës e zakonshme për shtyp, trajneri i ekipit spanjoll Real Madritit, Zinedine Zidane ka thënë se është me fat që drejton këtë skuadër.

“Unë jam me fat që e drejtoj këtë Real Madrid, që kam qëndruar me këtë ekip, me ekipin tim. Por, këtu ka pasur gjithmonë ekipe të mëdha”, ka thënë Zidanë para gazetarëve, shkruan Telesport.

Ne jemi duke punuar në ndeshjet që na presin dhe jam shumë i kënaqur me lojtarët e mi, ka shtuar ai.

Nga gazetarët ai u pyet edhe për portierin Keylor Navas, pas lëndimit të tij.

“Gjithçka duket shumë e mirë. Po përparon riaftësimi i tij, çdo ditë e nga pak. Tani, nuk mund të japim një date se kur do të rikthehet. /Insajderi.com