Zidane interesohet për Pogba

27.07.2016 12:46
Zidane interesohet për Pogba

Trajneri i klubit spanjoll Zinedine Zidane , është i interesuar që ta marr në skuadrën e tij lojtarin e “madh” ashtu siç e quan edhe ai vetë, Paul Pogba, ku për momentin ai është duke luajtur tek skuadra italiane “Juventus”.

Zidane ka thënë: “nuk e di nëse ai do të vi në skuadrën tonë por deri më 31 gusht gjithçka mund të ndodhë”, transmeton Insajderi.

“Çdo njeri është i interesuar për Pogba, ai është një futbollistë i madh dhe ne si Madritë gjithmonë kërkojmë më të mirën”. /Insajderi.com