Zhduket edhe një vajzë në Vushtrri

15.09.2016 11:21
Zhduket edhe një vajzë në Vushtrri

Është zhdukur një vajzë e mitur, në qytetin e Vushtrrisë, njofton policia e Kosovës.

Babai i saj ka informuar policinë se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk di asgjë për vendndodhjen e saj.

Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin.

Kujtojmë se edhe gjatë ditës së djeshme, në komunën e Ferizajt është zhdukur një vajzë. Rastin e të cilës e kishte lajmëruar motra e saj. /Insajderi.com