Wenger lë sërish në bankën rezervë Xhakën

13.09.2016 20:11

Sezoni i ri i Ligës së Kampionëve nis me derbin mes Paris Saint-Germainit dhe Arsenalit.

Wenger lë sërish në bankën rezervë Xhakën

Shkodran Mustafi do të debutojë me Arsenalin në garën evropiane derisa kosovari Granit Xhaka është rezervist.

Ky është formacioni i Arsenalit:

arsa