“All I want for Christmas is you” do të bëhet film

23.03.2017 08:41
“All I want for Christmas is you” do të bëhet film

Kënga e njohur e këngëtares së njohur Mariah Carey, “All I want for Christmas is you”, do të bëhet edhe film në krishtlindjet e vitit të ardhshëm.

Këtë e ka lajmëruar vetë këngëtarja me anë të një postimi në llogarinë e saj në “Twitter”.

Filmi do të vijë nga “Universal Studios Home Entertainment” dhe do të shfaqet në kinema fundvitin e ardhshëm. /Insajderi.com