Vetura më e mirë nga Mercedes-Benz vjen në 2017

20.09.2016 18:13

Modeli i vitit 2017 Mercedes-Benz E300, po konsiderohet të jetë vetura më e mirë e prodhuar nga ky brend.

Vetura më e mirë nga Mercedes-Benz vjen në 2017

Me një motor 0.2 litërsh turbo dhe 241 kuaj fuqi, Mercedes-Benz E300 përshtatet në çdo kërkesë të konsumatorit, transmeton lajmi.net.

Vetura është shumë e sigurtë dhe komode, e përveç këtyre nuk i mungon as shpejtësia. /Insajderi.com

merca1