Vetura më e mirë me çmimin më të lirë për vitin e ardhshëm

02.09.2016 22:09

Të blihet një veturë e re, që shkon tek dhjetëmijë euro, është pothuajse e pamundshme. Por, Nissan ka menduar dhe e ka krijuar një model që është luksoz dhe i fuqishëm, ndërsa ka çmim mjaftë të ulët, transmeton Telegrafi.

Vetura më e mirë me çmimin më të lirë për vitin e ardhshëm

Versa është modeli që lansohet vitin e ardhshëm, i cili do të kushtojë 10.800 euro, njofton Gazeta Online Insajderi.

Në këtë mënyrë, të gjithë kanë mundësi të drejtojnë një automobil komod, por që një pjesë të madhe nuk është i kushtueshëm.

Nëse deri në momentin e fundit nuk ndryshon diçka, Versa pritet të jetë vetura më e lirë e vitit të ardhshëm. /Insajderi.com