Vetëvendosje publikon videon e sulmit ndaj aktivistit Kabashi

24.03.2017 12:51
Vetëvendosje publikon videon e sulmit ndaj aktivistit Kabashi

Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar një video nga vendi i ngjarjes ku të mërkurën në orët e vona është sulmuar aktivisti i tyre, Agron Kabashi.

Sipas VV-së, kjo video “vërteton se sulmi ndaj Sekretarit Organizativ Dardan Molliqaj dhe aktivistit Agron Kabashi ka qenë i planifikuar”.

Video e mëposhtme vërteton se sulmi ndaj Sekretarit Organizativ Dardan Molliqaj dhe aktivistit Agron Kabashi ishte i planifikuarJu lutem shpërndajeni sa më shumë!

Nai-post ni Lëvizja VETËVENDOSJE! noong Biyernes, Marso 24, 2017