Vdes pushuesi 79 vjeçar në Himarë

04.08.2017 08:33
Vdes pushuesi 79 vjeçar në Himarë

Një pushues në moshë madhore ka humbur jetën në Himarë.

79 vjeçari me inicialet I.R ka humbur jetën teksa ishte futur në det për tu larë. I moshuari vuante nga tensioni dhe ishte banues në Tiranë. Ai është nxjerrë në breg nga pushuesit.

Mjekët i dhanë ndihmën e parë, por ai nuk mundi të mbijetonte.