Vazhdon sot seanca e Kuvendit

10.03.2017 08:30
Vazhdon sot seanca e Kuvendit

Për shkak të mungesës së kuorumit, dje është ndërprerë punimet Kuvendi i Kosovës, ndërsa u vendos që kjo seancë të vazhdojë sot.

Kjo seancë, do të filloj në ora 10:00, dhe do të votohen projektligjet, të cilat mbetën pa u shqyrtuar dje.

Gjatë seancës së djeshme është miratuar rezoluta për lirimin e ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajn duke u kushtëzuar lirimi i tij me dialogun Kosovë-Serbi./Insajderi.com