Trajneri i Anglisë afër shkarkimit

27.09.2016 14:37

Trajneri i kombëtares angleze, Sam Allardyce po i kalon ditët e tij të fundit si trajner i këtij reprezentacioni, edhe pse nuk i zgjati shumë.

Trajneri i Anglisë afër shkarkimit

Allardyce ka mbajtur sot bisedime emergjente me federatën angleze të futbollit (FA), pas fjalëve dhe inçizimeve të tij të publikuara në internet. Shefat e federatës angleze kanë mbajtur takim me të në Wembley sot në mengjes.

Allardyce ishte mashtruar nga një gazetar i cili e kishte inçizuar fshehtas atë duke keqpërdorur detyrën e tij për të mbyllur një marrëveshje biznesore. /Insajderi.com