Tifozët shqiptarë hedhin tymues, ndërpritet ndeshja

24.03.2017 22:11
Tifozët shqiptarë hedhin tymues, ndërpritet ndeshja

Është ndalur me vendim të gjyqtarit të ndeshjes, sfida Itali-Shqipëri në minutën e 56′, pasi tifozët shqiptarë kanë hedhur tymues në fushë.

Lojtarët e kombëtares shqiptare u janë afruar tifozëve dhe u kanë kërkuar që t’i ndalin veprimet e papërgjegjshme.