Të shtëna në Teksas, raportohet për viktima

31.07.2016 11:23
Të shtëna në Teksas, raportohet për viktima

Policia e Teksasit ka thënë se të paktën një person ka vdekur nga të shtënat në dy incidente të ndara në të njëjtën zonë.

Të paktën një person ka vdekur dhe shumë viktima janë plagosur pas dy sulmeve që kanë ndodhur në të njëjtën zonë në qendër të Teksasit, Austin, raporton ‘The indipendente’.

Zyrtarët policorë thonë se një grua rreth të tridhjetave u deklarua e vdekur në vend të ngjarjes.

Ndërsa tre persona tjerë janë plagosur dhe janë transportuar në Qendrën spitalore të Teksasit, lëndimet e viktimave ende nuk janë bërë të ditura./Insajderi.com