Të shtëna me armë mes Noizyt dhe Cozman në Prishtinë

13.09.2016 18:06

Një person është plagosur pas të shtënave me armë zjarri në afërsi të hotelit “Swiss Diamond” në Prishtinë. Në përplasje janë të përfshirë këngëtarët e estradës shqiptare, Noizy dhe anëtarët e labelit muzikor Babastars.

Të shtëna me armë mes Noizyt dhe Cozman në Prishtinë

Ngjarja ka ndodhur rreth orës gjashtë në Prishtinë, derisa Insajderi ka mësuar nga dëshmitarë të ngjarjes se të përfshirë në përplasje ishin këngëtari nga Shqipëria Rigels Rajku – Noizy, dhe Ylber Abdullahu – Cozman.

Reperi nga Shqipëria Noizy dhe labeli muzikor Babastars kanë një urretje të vjetër mes vete. /Insajderi.com