Supergoli i Messit ndaj Celta Vigos [video]

04.03.2017 21:30
Supergoli i Messit ndaj Celta Vigos [video]

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Celta Vigos.

Ishte Leo Messi ai që bëri atë që bën gjithmonë, duke kaluar disa lojtarë dhe më pas shënoi me lehtësi për 1:0.

http://www.dailymotion.com/video/x5dwj7e_lionel-messi-goal-hd-barcelona-1-0-celta-vigo-04-03-2017_sport