Sulmohen dy shtetase të Shqipërisë në Ferizaj

21.09.2016 14:50
Sulmohen dy shtetase të Shqipërisë në Ferizaj

Janë sulmuar dy femra, shtetase të Shqipërisë pasi kanë dalur nga kafiteria e tyre, në qytetin e Ferizajt.

Policia ka njoftuar se ato janë sulmuar nga dy persona të maskuar dhe u janë grabitur çantat në të cilat i kanë pasur dokumentet personale dhe disa para të gatshme.

Të dyshuarit pas grabitjes janë larguar në drejtim të panjohur.

Rasti ka ndodhur rreth orës 12 pas mesnatës dhe nuk është raportuar për ndonjë të lënduar. /Insajderi.com