Shi dhe mot i vranët edhe gjatë fundjavës

09.09.2016 18:11
Shi dhe mot i vranët edhe gjatë fundjavës

Moti i vranët dhe me shi do të vazhdojë edhe gjatë kësaj fundjave.  Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 24-26 gradë Celsius.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat pritet të ngriten javën tjetër./Insajderi.com