Rrahet nga vëllai dhe gruaja e tij

16.08.2017 11:06
Rrahet nga vëllai dhe gruaja e tij

Gjatë ditës së djeshme policia raporton se është ankuar një femër pasi që është sulmuar fizikisht nga vëllai dhe bashkëshortja e tij.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë, më 14.08.2017 ndërsa raportim është gjatë ditës së djeshme, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Policia raporton se viktima ka pranuar trajtim mjekësor, dhe lidhur me këtë nuk raportohet për të arrestuar. /Insajderi.com