Rrahë të dashurën për shkaqe xhelozie

25.09.2016 14:06
Rrahë të dashurën për shkaqe xhelozie

Është arrestuar një person i cili dyshohet se për motive xhelozie e ka sulmuar fizikisht të dashurën e tij, njofton policia e Kosovës.

Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Rasti ka ndodhur dje në Prishtinë rreth orës 15:15.

Gjatë 24 orëve të fundit policia ka dërguar në mbajtje 10 persona, për vepra të ndryshme penale./Insajderi.com