Rita Ora ndryshon “look”

28.09.2016 10:48
Rita Ora ndryshon “look”

Këngëtarja e famshme me preardhje nga Kosova Rita Ora u pa mbrëmjen e së martës me flokë më të shkurtra dhe kaçurrela.

Rita ndodhej në Londër për koncertin e Britney Spears.

Kjo pamje e re e saj vjen pas disa javësh kur na kishte mësuar me flokë shumë të gjata. /Insajderi.com