Rezultatet e dy takimeve të tjera të grupit të Kosovës

05.09.2016 22:59

Kosova ka barazuar në ndeshje me Finlandën, në takimin e parë zyrtarë të përfaqësueses kosovare në kualifikime për Botërorin "Rusi 2018". 

Rezultatet e dy takimeve të tjera të grupit të Kosovës

Edhe rezultatet e takimeve të tjera të grupit kanë përfunduar me epilog të njëjtë, të gjitha barazime, raporton Insajderi.

Ukraina ka barazuar me Islandën 1-1, ndërsa edhe Kroacia nuk ka arritur më shumë se një barazim 1-1 me Turqinë.

Pas xhiros së parë të gjitha skuadrat kanë pikë të barabarta dhe goldallim të një njëjtë. /Insajderi.com