Reagon Xhaka: Deri në vdekje kuqezi

25.03.2017 18:44
Reagon Xhaka: Deri në vdekje kuqezi

Mesfushori i kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka ka reaguar rreth spekulimeve të fundit se është përfshirë në polemika me trajnerin e kombëtares, Gianni De Biasi.

Xhaka dhe Abrashi nuk janë ftuar në dy ndeshjet e Shqipërisë ndaj Italisë dhe Bosnjës.

Abrashi është konfirmuar se është i lënduar, por për Xhakën mendohet se nuk ka raporte të mira me trajnerin italian.

Megjithatë Xhaka përmes një postimi në Facebook ka thënë se do të jetë “kuqezi deri në vdekje”. /Insajderi.com

[arve url=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FTaulantXhaka%2Fposts%2F1658914054124531%3A0&width=500″/]