PSG grumbullon yjet

23.08.2017 09:01
PSG grumbullon yjet

Neymar nuk do të jetë ylli i fundit i madh i transferuar në Paris Saint-Germain gjatë këtij afati kalimtar të verës.

“Mundo Deportivo” shkruan se klubi i pasur francez kërkon edhe një blerje të madhe për sezonin e ri.

Dhe, në krye të listës së dëshirave të tyre është sulmuesi i Monacos, Kylian Mbappe, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, ardhja e Mbappes në Paris mund ta lirojë argjentinasin Angel Di Maria i cili ka zgjuar interesim nga Barcelona.