Prezantoi pasaportë dhe vizë të dyshimtë, arrestohet shtetasi turk në aeroport

12.11.2017 12:47
Prezantoi pasaportë dhe vizë të dyshimtë, arrestohet shtetasi turk në aeroport

Policia ka arrestuar një person të dyshuar shtetas turk në Aeroportin e Prishtinës pasi kishte paraqitur pasaportën dhe vizën që dyshohet se ishin të falsifikuara.

I dyshuari ishte duke u larguar nga Kosova, rasti ka ndodhur gjatë ditë së djeshme rreth orës 17:30, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Insajderi.com