Policia gjen 50 çanta me koktej molotovi

01.09.2016 10:56
Policia gjen 50 çanta me koktej molotovi

Policia e Kosovës ka gjetur 50 çanta me koktej molotovi, brenda në një depo të Termokosit në Prishtinë.

Këtë e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i policisë Daut Hoxha, ku gjatë një operacioni në mëngjesin e sotëm rreth orës 10.

Ai ka thënë se një pjesë e madhe e tyre është e përpunuar, vaj i zi, dhe benzinë të përpunuar. /Insajderi.com

koktej koktejjjjj qantat