Policia e Kosovës konfirmon se ka të lënduar pas “Beerfest”

30.07.2016 00:50
Policia e Kosovës konfirmon se ka të lënduar pas “Beerfest”

Policia e Kosovës kanë konfirmuar se “një person është i lënduar nga një gërvishtje në këmbë dhe disa të tjerë kanë kërkuar ndihmë në QKUK për shqetësimet apo lëndimet e tyre si rezultat i panikut”.

Ndërsa akoma nuk ka informacione zyrtare nga QKUK-ja se sa persona janë të lënduar, ata janë mbyllur për media dhe për familjarët e të lënduarve. /Insajderi.com