Pogba në lidhje me ish të dashurën e Bieber

04.09.2016 19:48

Chantel Jeffries është goli më i bukur që Pogba ka shënuar gjatë kësaj vere. Mesfushori francez që u transferua për shumën rekord të 105 milionë eurove te Manchester United, ka nisur një histori me modelen 22-vjeçare.

Pogba në lidhje me ish të dashurën e Bieber

Vetë Pogba dhe bukuroshja nuk kanë komentuar rreth zërave që kanë dalë kryesisht nga tabloidet britanike.

Në të shkuarën, Jeffries ka pasur një histori të shkurtër me këngëtarin amerikan, Justin Bieber. /Insajderi.com