Penallti dhe gol – Islanda dyfishon epërsinë [video]

24.03.2017 21:28
Penallti dhe gol – Islanda dyfishon epërsinë [video]

Islanda ka dyfishuar epërsinë ndaj Kosovës dhe tani po avancon me rezultat 2-0.

Golin për Islandën e shënoi Glfi Sigurdsson në minutën e 33-të të takimit nga penalltia raporton Insajderi.