Peja në finale të Kupës së Kosovës

17.02.2017 18:52
Peja në finale të Kupës së Kosovës

Peja ka mposhtur Bashkimin për të siguruar një vend në finalen e Kupës së Kosovës.

“Shqiponjat” mposhtën “Arpaxhikët” me rezultat 74 me 68 dhe tani në finale presin fituesin e takimit të dytë gjysmëfinal mes Prishtinës dhe Trepçës.