Odegaard dhe Vinicius dhurojnë spektakël, braziliani shënon gol (VIDEO)

10.08.2018 12:28
Odegaard dhe Vinicius dhurojnë spektakël, braziliani shënon gol (VIDEO)

Vinicius Junior dhe Martin Odegaard janë duke bërë të pamundurën që t’i lënë mbresa trajnerit, Julen Lopetegui – ata kanë dhuruar spektakël në stërvitjen e fundit….. më shumë në Insporti.