Një i vdekur dhe 15 të plagosur në një shpërthim në Barcelonë

18.09.2016 14:00

Ka mbetur i vdekur 1 person dhe 15 të tjerë janë plagosur nga një shpërthim që ka ndodhur në një banesë banimi në Barcelonë, njofton “The Independent”.

Një i vdekur dhe 15 të plagosur në një shpërthim në Barcelonë

Shpërthim ka ndodhur rreth orës 8:30 të mëngjesit. Personat të cilët kanë mbetur të plagosur janë kalimtarë të rastit.

Shkaqet e këtij shpërthimi ende nuk dihen, njoftojnë zyrtarët e qytetit./Insajderi.com