Një person kërcënohet me armë dhe i marrin 100 euro

03.03.2017 11:17
Një person kërcënohet me armë dhe i marrin 100 euro

Një person nga fshati Dobërçan i Gjilanit ka raportuar se tre të dyshuar e kanë kërcënuar me armë automatike dhe ia kanë kërkuar 100 euro.

Lidhur me rastin njësiti policor ka identifikuar tre të dyshuarit.

Me urdhër të prokurorit është bastisur shtëpia e njërit nga të dyshuarit me ç’rast është gjetur dhe konfiskuar një pushkë automatike me një karikator të zbrazët e cila dyshohet të jetë përdorur në rast.

Tre të dyshuarit të tjerë janë dërguar në mbajtje./Insajderi.com