Një natë para takimit me Barçën, Verrati dhe Matuidi në lokal nate me Rihannen

10.03.2017 13:59
Një natë para takimit me Barçën, Verrati dhe Matuidi në lokal nate me Rihannen

Pas fitores së Barcelonës me PSG dhe kualifikimit historik në çerekfinale, të tjera detaje shumë interesante dalin kanë dal në mediat franceze.

L’Équipe zbulon sot se dy futbollistët e PSG­së Blaise Matuidi dhe Marco Verratti janë harbuar me këngëtaren e njohur Rihanna në një lokal nate, një natë para ndeshjes kundër Barcelonës

Sipas kësaj gazete, Puma organizoi një party të hënën në mbrëmje, 24 orë para ndeshjes dhe aty ishin të ftuar edhe dy futbollistët e PSG-së Blaise Matuid, Marco Verratti si dhe këngëtarja Rihanna.

Dëshmitarët treguan se dy lojtarët u larguan nga lokali pas mesnate.

Skuadra franceze pati një ndeshje të dobët në Camp Nou, ku pësoj gjashtë gola duke u eliminuar nga Liga e Kampionëve./Insajderi.com