Në Spanjë gjenden narkotik brenda bananeve artificiale

27.03.2017 11:31
Në Spanjë gjenden narkotik brenda bananeve artificiale

Policia spanjolle kanë gjetur 57 bananeve artificiale të cilat përmbanin narkotik.

Shtatë kilogramë të përziera me banane të vërteta dhe 10 kilogramë të tjera të paketuar anë kuti kartoni, raporton televizioni spanjoll RT.

Bananet e rreme janë gjetur gjatë një operacioni në qytetet bregdetare të Malaga dhe Valencia të dielën mbrëma./Insajderi.com