Në listën e Barcelonës është talenti i Monakos

27.03.2017 16:11
Në listën e Barcelonës është talenti i Monakos

Barcelona e ka në listën e dëshirave të transferimeve mesfushorin e Monakos, Thomas Lemar.

Siç raporton gazeta e njohur franceze L’Equipe, zyrtarët e klubit katalanas kanë mbetur të impresionuar nga paraqitjet e Lemar gjatë këtij stinori me Monakon dhe janë të gatshëm të negociojnë çmimin e futbollistit.

Lemar, i cili është transferuar tek Monako në vitin 2015 nga Caen për katër milion euro, pritet të largohet nga klubi i principatës së Monakos në fundin e këtij stinori. /Insajderi.com