Ndihmës sekretari amerikan viziton sot Kosovën

28.03.2017 08:47
Ndihmës sekretari amerikan viziton sot Kosovën

Zëvendës ndihmës Sekretari amerikan për çështjet evropiane dhe euro-aziatike, Hoyt Yee, do ta vizitojë sot Kosovën.

Gjatë vizitë së tij ai do të takohet me kryeparlamentarin, Kadri Veselin dhe ministren për dialog, Edita Tahiri. /Insajeri.com