Ndajnë pikët Manchester City dhe Liverpool [video]

19.03.2017 19:31
Ndajnë pikët Manchester City dhe Liverpool [video]

Manchester City dhe Liverpooli kanë barazuar me rezultat 1-1 në kryendeshjen e xhiros së 29-të të Premier Ligës.

James Milner shënoi i pari në ndeshje. Ai i dha epërsinë Liverpoolit në minutën e 51-të pas gjuajtjes së saktë nga penaltia.

Në minutën e 69-të Kun Aguero barazoi gjithçka në 1 me 1 dhe për rezultatin përfundimtar. /Insajderi.com

http://www.dailymotion.com/video/x5f9bgi_all-goals-%E1%B4%B4%E1%B4%B0-manchester-city-1-1-liverpool-19-03-2017_sport