Mourinho mund të drejtoj sërish Interin

21.02.2016 09:37
Mourinho mund të drejtoj sërish Interin

Ish- trajneri i Portos, Real Madridit dhe Chelseas ka pranuar se mund ta drejtoj sërish Interin në të ardhmen.

“A mund të kthehem sërish te Interi? Pse jo. Jam kthyer në Chelsea, kështu që pse të mos kthehet në Inter.  Unë vetëm dua që gjithçka të shkojë mirë për presidentin aktual dhe Roberto Mancinin”, ka theksuar Mourinho