Momenti kur vetura shtyp punëtorët që kishin dalë të pushojnë [video]

31.03.2017 22:04
Momenti kur vetura shtyp punëtorët që kishin dalë të pushojnë [video]

Në rrjetet sociale po qarkullon një video shokuese, në të cilën shfaqet momenti kur shoferi i një veture të tipit BMW humb kontrollin mbi timonin, dhe përplas për vdekjes punëtorët e një fabrike që ishin në pauzë.

Në video mund të shihen punëtorët duke ngrënë në kohën e pauzës, kur një veturë që po lëvizte me shpejtësi të madhe i shtypë, derisa shumë punëtorë tjerë dalin për të ndihmuar të lënduarit, transmeton Telegrafi.

Në këtë aksident janë lënduar pesë persona, ndërsa ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Rumani në fabrikën “Leoni”.

[arve url=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FObservatorAntena1%2Fvideos%2Fvb.232648310108207%2F1431168690256157%2F%3Ftype%3D3&show_text=0&width=560″/]