Mësohen çiftet gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

21.04.2017 13:01
Mësohen çiftet gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Dy ekipet nga Madridi, Reali dhe Atletico, do të ndeshen në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, kurse Juventusi që mposhti Barcelonën do të ndeshet me Monacon.