LIVE nga pika kufitare me Malin e Zi: Situata e qetë

01.09.2016 12:41

Disa fotografi të siguruara nga Insajderi, nga pika kufitare mes Kosovës dhe Malit të Zi, Kula, tregojnë se gjendja atje është shumë e qetë.

LIVE nga pika kufitare me Malin e Zi: Situata e qetë

Përkundër raportimeve se në disa vendbanime në kufi mes Kosovës dhe Malit të Zi ka incidente dhe të shtëna me armë, në këtë pikë kufitare nuk ka asnjë zhvillim.

Veturat dhe mjete të tjera po kalojnë lirshëm dhe nuk ka prezencë të shtuar të policëve./Insajderi.com

 

kufiri2

Foto: Andrra Nurkollari

foto1

Polici2

polici312