Lila kërkon falje nga prifti që u tallë me të

30.03.2017 11:56
Lila kërkon falje nga prifti që u tallë me të

Andi Lila i ka kërkuar falje edhe personalisht priftit ku klubi i tij Pas Janina kryen shërbimet fetare.

Mesfushori i Kombëtares kuqezi ka qenë pjesë e një videoje së bashku me Armando Sadikun ku kanë tallur priftërinjtë.

Lojtari ka kërkuar falje edhe më parë duke thënë se respekton çdo religjion.

“Duhet të jesh një njeri i fortë për të kërkuar falje,dhe akoma më i fortë ai që fal!”, ka shkruar Lila në facebook./Insajderi.com

It takes a strong person to say sorry,and even stronger person to forgive!Duhet te jesh nje njeri i forte per te kerkuar falje,dhe akoma me i forte ai qe fal!#thankyouMaximos and #thankyoumyfriendGiorgosVitas

Andi Lila 发布于 2017年3月30日