Lansohet traileri i dytë i “Fifty Shades Darker”

02.01.2017 15:34
Lansohet traileri i dytë i “Fifty Shades Darker”

Traileri i dytë i filmit ‘Fifty Shades Darker’ u lansua në natën e Vitit të Ri, ndërsa premiera e tij do të shfaqet me 10 shkurt.

Klipi prej 32 sekondash shfaq yjet e filmit, Dakota Johnson dhe Jamie Dornan, ndërsa në sfond dëgjohet muzika përcjellëse e filmit, kënga ‘I Dont Wanna Live Forever’ nga Taylor Swift dhe Zayn Malik, shkuran DailyMail.

Pjesa e parë e “Fifty Shades Of Grey”, u lansua në vitin 2015, ndërsa pas saj është lansuar “Fifty Shades Darker”, ku tash i është lansuar edhe traileri i dytë i filmit.

Në vitin 2018 prite të lansohet edhe “Fifty Shades Freed”. /Insajderi.com