Tirana e fundshekullit 19...

26.07.2016 15:47

Konfiskohet mariuhanë tek i mituri në Ferizaj

26.07.2016 15:07
Konfiskohet mariuhanë tek i mituri në Ferizaj

Policia e Kosovës ka konfiskuar marihuanë tek një i mitur në afërsi të shkollës në fshatin Greme në Ferizaj.

“Tek njëri nga të dyshuarit mashkull Shqiptar (i mitur) shtetas i Maqedonisë është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 0.70 gram”, njofton policia, transmeton Insajderi.

Sipas raportit të policisë me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./Insajderi.com