Kim Kardashian argëtohet në New York

10.09.2016 18:31

Një natë e gjatë ka qenë ajo e së premtes për Kim Kardashian dhe familjen e saj. Pasi nuk mungoi në shfaqjen e radhës të javës së modës njujorkeze, ajo u argëtua Harper’s Bazaar Icons Party.

Kim Kardashian argëtohet në New York

Si gjithmonë, ajo dukej shumë seksi, ndërsa ishte e shoqëuar nga motrat, disa mikesha dhe bashkëshorti Kanye West, i cili perfrmoi në këtë mbrëmje.

Kendall e Kylie Jenner tërhoqën po aq vëmendje sa edhe motra e tyre e madhe, ndërsa Kanye këndoi bashkë me vjehrren Kris Jenner.

kimi