Kadri Veseli thërret konferencë për media

30.03.2017 10:09
Kadri Veseli thërret konferencë për media

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës-së, Kadri Veseli, ka thirrur për sot një konferencë për media.

Konferenca do të nisë në orën 13:00 në selinë e PDK-së.

Në njoftimin e dërguar për mediat nuk është bërë e ditur arsyeja se përse është thirrur kjo konferencë dhe për çfarë do t’u drejtohet medieve./Insajderi.com