Januzaj me mesazh të veçantë për Schweinsteiger

21.03.2017 21:10
Januzaj me mesazh të veçantë për Schweinsteiger

Adnan Januzaj i ka uruar të gjitha të mirat gjermanit Bastian Schweinsteiger.

Mesfushori gjerman, Bastian Schweinsteiger sot ka njoftuar se do të largohet nga Manchster Unitdi për të kaluar në Chicago Firo.

Ish bashkëlojtari i tij, Adnan Januzaj i ka uruar suksese në aventurën e tij të re.

“Top djalë, top profesionist dhe top lojtar. Ju dëshiroj gjithë të mirat shoku im”, ka shkruar Januzaj në Facebook.