Janet Jackson bëhet nënë në moshën 50 vjeçare

04.01.2017 10:23
Janet Jackson bëhet nënë në moshën 50 vjeçare

Këngëtarja, amerikane, Janet Jackson ka lindur fëmijën e parë në moshën 50 vjeçare, ka konfirmuar publicisti i saj.

“Ajo ka lindur një djalë dhe shëndeti i nënës është shumë i mirë”, është shprehur ai, shkruan BBC.

Jackson dhe biznesmeni nga Katari u martuan në vitin 2012, ndërsa më herët këtë vit, këngëtarja anuloi një turne, duke thënë se tani kishte ardhur koha për të krijuar familje. /Insajderi.com