Jamie Dorand heqë dorë nga “Fifty Shades of Grey”

08.09.2016 14:22
Jamie Dorand heqë dorë nga “Fifty Shades of Grey”

Aktori Jamie Dornan, ka njoftuar se nuk do të jetë më pjesë e “Fifty Shades of Grey”.

Ai ka përfunduar dy seritë e reja të filmit “Fifty Shades Darker” dhe “Fifty Shades Freed”, por së fundi ka deklaruar se më nuk do të jetë pjesë e këtij filmi, ka thënë ai për “The Sun”.

“Kemi përfunduar xhirimet e dy filmave dhe e mbylla me kaq. Heq dorë përfundimisht nga “Fifty Shades””, ka thënë aktori.

Pavarësisht se Jamie arriti kulmin e suksesit me rolin e tij si Christian Grey duket se 34-vjeçari është i vendosur të heqë dorë nga ky personazh. /Insajderi.com